تبلیغات
لاله های سرخ(شهداء آبپخش) - به یاد دلاوری‌های هشت سال دفاع مقدس

لاله های سرخ(شهداء آبپخش)

اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ لاله های سرخ(شهداء آبپخش) خوش آمد میگویم ... اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

ای سفر کرده دیار عشق‌، بر بال کدامین ملک نشستی که عاشقانه و شتابان به سرای جاوید سفر کردی، در مناجات شبانه‌ات نام معشوق را چگونه زمزمه کردی که عظمت را این چنین به تو عنایت کرد، چه باید کرد تا رنگ جاودانگی گرفت و شما در زیارت عاشورا با حسین (ع) چه گفتید که کربلایی شدید.

‌قصه‌ حماسه آن روز‌های تو هنوز در دل‌ها جاری و داستان ایستادگی و مردانگی‌ات هنوز در سینه‌ها زنده است، دستانت را از دامن احساس کوتاه کردی و تمام آرزو‌های فانی را در پشت درهای بسته قرار دادی و به آرزوی همیشگی‌ خود رسیدی، تو می‌گفتی زندگی زیباست، اما «شهادت» زیباتر ‌و چه سعادتی والاتر از این‌.

آن روزی که چشم‌ها نگران و بغض‌ها در سینه‌ها حبس شده و دل‌ها در حسرت جدا شدن پاره‌ای از خاک وطن غمگین‌ بود ، تو عاشقانه جنگیدی و خاک وطن را از چنگال کفتارصفتان ربودی و با فریادهای «الله اکبر‌» با ذکر «یا حسین (ع)»‌ و «یا مهدی (عج)» دل دشمن را به لرزه در‌آوردی و مردانگی‌ را به رخ همه تاریک‌دلان کشیدی.

هنوز قله‌های برف گرفته کردستان رشادت تو را برای همه تعریف می‌کند‌، هنوز نسیم گرم خوزستان، اهواز و آبادان به یاد آن روز‌هایی که در چفیه‌ات می‌پیچید و صورت نورانی‌ات را نوازش می‌کرد، دلاوری‌ات را در گوش همه زمزمه می‌کند.

‌هنوز امواج نیلگون خلیج فارس نوای روز جدایی از تو را در دل زمزمه می‌کند و به یادت آرام آرام اشک می‌ریزد.

سلام بر تو و روح بلند و ملکوتی امام و پیشوایت خمینی (ره) بت‌شکن‌ و سلام بر تو ای معلم شهید که آخرین صفحه از دفتر زند‌گی‌ات صفحه سرخ شهادت بود، نامت همیشه در دل‌ها زنده باد.

((فرا رسیدن هفته دفاع مقدس هفته آغاز دلاوری‌های سربازان اسلام و ایران عزیز گرامی باد)) 

طبقه بندی: شهداء، عمومی،

[ یکشنبه 31 شهریور 1392 ] [ 11:32 ب.ظ ] [ محسن صمصامی ]

[ نظرات() ]